top of page
Smile de Lux  Zobārstniecība Jelgavā

Smile de Lux tehnoloģijas

Mūsu darbs ir Jūsu smaids

'Smile de Lux' tehnoloģijas zobārstniecībā

"Smile de lux" zobārstniecības klīnikā pacientu ārstēšanā un aprūpē tiek izmantoti tikai augstas kvalitātes, pasaules vadošo ražotāju zobārstniecības materiāli. Klīnikā tiek izmantotas jaunākās paaudzes zobārstniecības iekārtas un plombējamie materiāli, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku un estētiski pievilcīgu, dabisku izskatu.

"3 Shape Trios" intraorālais skeneris

Ar intraorālo skeneri ir iespējams iegūt precīzu pacienta zobu loku 3 dimensionālu attēlu, kuru tālāk izmantot diagnostikā un ārstēšanas gaitas plānošanā. Lieto kā digitālu nospiedumu zobu protezēšanā, tas kalpo kā ātrāka un ērtāka alternatīva tradicionālajam zobu nospiedumam.

"3 Shape Trios" intraorālais skeneris
3 Shape Trios
Zobu balināšana

3D rentgena iekārta "Carestream CS 9600 3D"

"Smile de lux" zobārstniecības klīnikas 3D rentgena iekārta  «Carestream CS 9600 3D» ir augstākā tehnoloģija, kas veic visu dimensiju attēla uzņēmumu, kuru viegli un saprotamā veidā var nolasīt speciālists un ērtā veidā paskaidrot pacientam. Ar 3D rentgena palīdzību iespējams noteikt kaula apjomu pie implantu ievietošanas, diagnosticēt dažādas saslimšanas kaulaudos, kā arī tas ir neaizstājams palīgs zobu kanālu ārstēšanas procesā.

"Zoom!" zobu balināšanas sistēma

Philips "Zoom!" balināšana ir jaunākās paaudzes saudzīga un efektīva profesionālā zobu balināšanas sistēma, kurā tiek pielietota uzlabota UV gaismas lampa, kas aktivizē balinošo gēlu. Balināšanas laikā zobi netiek pakļauti karstuma ietekmei, kas varētu bojāt zoba struktūru, jo UV staru lampa neuzsilda zobu balināšanas laikā. “Philips Zoom!” balinošajam gelam ir neitrāls pH līmenis un tas satur kalciju, kas ir zoba emaljas mikroelements. Kalcija joni palīdz stiprināt zobu, mazina zobu jutību, veido aizsargkārtu, kas ne tikai aizpilda virsmas mikrodefektus, bet padara zobu virsmu gludāku un spīdīgāku.

"Zoom!" zobu balināšanas sistēma
"Zoom!" zobu balināšanas sistēma
3D rentgena iekārta "Carestream CS 9600 3D"
Smile de Lux tehnoloģijas
bottom of page